Elektronický prístupový systém Alveno

Systém Alveno vám poskytuje dokonalý prehľad o pohybe zamestnancov v celom areáli. Vďaka intuitívnemu rozhraniu môžete jednoducho nastaviť obmedzenia prístupu do konkrétnych oblastí spoločnosti. Rozhodnete, kde môžu zamestnanci chodiť a ktoré dvere pre nich zostanú zatvorené.

3 výhody prístupového systému

  • Automatické aktualizácie

    Cloudové riešenie dochádzkového systému vám zaručuje, že vždy budete mať k dispozícii aktuálnu verziu v súlade s platnou legislatívou. Nemusíte sa o nič starať, všetko sa postaráme za vás.

  • Vaše údaje sú v bezpečí

    Všetky dáta sú bezpečne uložené na vysoko zabezpečených serveroch v dátových centrách a pravidelne sa zálohujú. Týmto spôsobom sa znižujú náklady na hardvér a zálohovanie údajov spojené s prevádzkou dochádzkového systému.

  • Neobmedzený počet prístupov

    Nemusíte sa starať o to, pre koľko zamestnancov potrebujete získať prístup alebo z koľkých zariadení chcete mať prístup k aplikácii. Počet prístupov a používateľských licencií je v našom dochádzkovom systéme jednoducho neobmedzený.

Požiadajte o Alveno s funkciou prístupového systému

Hardware, ktorý umožňuje prístup

Vytvorenie programu, ktorý umožňuje ľuďom prístup do budovy alebo jej častí, je jednou vecou. Na jeho používanie však potrebujete nainštalovať zariadenie vo vašej firme. Pozrite si naše riešenie a presvedčte sa sami.

 

Prístupové terminály

Prístupové terminály fungujú autonómne, stačí ich nainštalovať na dvere, pri ktorých chcete povoliť spínanie. Terminál môžete priradiť k systému a nastaviť práva pre konkrétnych zamestnancov. Stačí, ak priložia prst, čip RFID (Radio Frequency Identification) alebo kartu k terminálu, a systém automaticky povolí alebo zamietne prístup.

psi40
aci

Prístupový kontrolér ACi

Prístupový kontrolér ACi je ideálny pre väčšie a bezpečnejšie inštalácie, ktoré vyžadujú overovanie odtlačkov prstov a čipov. Pre väčšiu bezpečnosť je centrálna jednotka umiestnená v „bezpečnej zóne“ vo vnútri budovy, zatiaľ čo vonku sú umiestnené len externé snímače, buď odtlačkov prstov alebo čipov.

Prístupové externé čidlá

Externé snímače prístupu fungujú v kombinácii so sofistikovanejším riešením. Stačí ich nainštalovať na dvere, pripojiť k riadiacej jednotke ACi a nastaviť systém na autorizovaný prístup. Po priložení odtlačku prsta alebo priložení špecifického čipu RFID sa zamestnanec okamžite identifikuje a dvere sa na základe jeho oprávnenia buď otvoria, alebo zostanú zatvorené.

externi-cislo
pristupovy-turniket

Prístupové turnikety

Prístupové turnikety sa využívajú na obmedzenie pohybu v oblastiach, kde je potrebné umožniť prístup iba určitým osobám. Zamestnanec jednoducho priloží prst alebo čip RFID na snímač a turniket povolí alebo zakáže prístup v závislosti od pridelených práv. V kombinácii s dochádzkovým systémom Alveno majú veľké spoločnosti s mnohými zamestnancami pohodlný prístupový systém.

Tieto spoločnosti už používajú Alveno

„Docházkový systém Alveno mi velmi ulehčil práci. Aktivně využívám funkci schvalování nepřítomnosti a rozpis směn. V případě, že potřebuji s něčím poradit, je mi k dispozici technik, se kterým jsem zatím vždy vše vyřešil.“

Jindřich Novák

„Velmi oceňujeme, hlavně nyní, když máme zaměstnance na home office a ve 4 lokalitách v rámci České republiky, celkové zrychlení zpracování mezd, automatizace a efektivita celého procesu evidence docházky.“

Martina Chloupková
HR Director

„Hned od první chvíle byla spolupráce opravdu výborná a profesionální. A hlavně si myslím, že Alveno je tím, jak vypadá a jak je intuitivní, docházkový systém pro 21. století.“

Miroslav Řezníček
operations & shop manager

„Alveno vyšlo jednoznačně nejlépe. Nejlepší řešení, nejlepší a nejrychlejší jednání, nejlepší cena a všechno probíhalo tak, jak my jsme si přáli. Samotná implementace trvala půlden a vše bylo do týdne od podepsání smlouvy vyřešené.“

Josef Saller
Warehouse Manager

So systémom kontroly prístupu máte všetko pod kontrolou

Automatizovaný vstup

S použitím prístupových terminálov môžete definovať samostatné zóny a individuálne priradiť každému zamestnancovi, do ktorých oblastí bude mať prístup. S pomocou aplikácie Alveno je tiež možné ovládať dvere aj na diaľku.

Prehľadná správa

Dochádzkový systém je integrovaný s prístupovým systémom, čo znamená, že môžete používať iba jediný program. Okrem toho môžete pre každú prístupovú čítačku vytlačiť zoznam zamestnancov, ktorí ju v daný deň použili.

Požiadajte o Alveno s funkciou prístupov

Chcete nám raději zavolat?
Úprava nastavení súborov cookie