Často kladené otázky o dochádzkovom a HR systéme Alveno

Chcete vyskúšať Alveno, ale máte na nás niekoľko otázok? Pozrite si najčastejšie kladené otázky alebo nám zanechajte kontakt.

Umožňuje systém Alveno export do mzdových systémov?
Áno, môžeme exportovať do viac ako 30 mzdových systémov, všetky podporované systémy nájdete na našich webových stránkach.
Môžem vyskúšať Alveno na mesiac zadarmo?
Rozhranie Alveno je naozaj jednoduché, systém s vami vždy preskúma obchodník na osobnom stretnutí na základe vašich potrieb a požiadaviek. Tým odpadajú starosti s rozhraním systému. Ak obavy pretrvávajú, je možné dohodnúť si s obchodníkom individuálne jednomesačnú demo verziu. Štandardne však demoverziu neponúkame.
Možno systém zakúpiť a implementovať na diaľku?
Áno, v dnešnej dobe sa radi prispôsobime, preto s vami môžeme dochádzkový systém Alveno nastaviť a implementovať na diaľku online.
Kedy môžem kontaktovať technickú podporu?
Technická podpora je pre našich klientov bezplatná každý pracovný deň od 8:00 do 15:00, stačí nám zanechať požiadavku a my sa vám ozveme. 95 % požiadaviek dokážeme vyriešiť v ten istý deň, ako bola požiadavka zadaná.
Chcem si zaobstarať dochádzkový systém, ako prebieha proces objednávania a ako dlho to trvá?
Stačí nám napísať, najneskôr na druhý deň sa s vami spojí náš obchodník, zistí podrobnosti a dohodne si s vami stretnutie, na ktorom vám presne ukáže možnosti nášho systému prispôsobeného vašej spoločnosti. Ak si podáme ruku, dohodne sa termín implementácie so základným školením a my vám pomôžeme systém zaviesť vo vašej spoločnosti. Samotnú implementáciu je možné vykonať online s naším konzultantom za približne 4 hodiny (samozrejme, závisí to od veľkosti spoločnosti).
Po akú dobu trvá podpora systému?
Technická podpora sa poskytuje vždy počas celého trvania zmluvy a je bezplatná. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom stránky podpory (podpora.alveno.cz), priamo z webového rozhrania klient.alveno.sk alebo z kontaktov na našej webovej stránke. Jednoducho nám zanechajte správu so svojou požiadavkou a jeden z našich konzultantov sa vám čo najskôr ozve.
Ako dlho trvá zavedenie systému Alvena do spoločnosti?
Vždy záleží na veľkosti spoločnosti, ale samotnú realizáciu môžeme zvládnuť do 14 dní od objednávky. Samotný proces implementácie so základným školením zvládneme spoločne do 4 hodín – cena implementácie závisí od veľkosti spoločnosti a náročnosti procesu implementácie.
Ako môžem kontaktovať technickú podporu?
Technickú podporu môžete kontaktovať priamo z webového rozhrania klient.alveno.sk, z kontaktov na našej webovej stránke alebo zo stránky podpory: podpora.alveno.cz.

Nemôžete sa rozhodnúť alebo máte otázky?
Kontaktujte nás. Všetko vám radi vysvetlíme.

Úprava nastavení súborov cookie