Biometrické čítačky

Merajte pracovný čas svojich zamestnancov najefektívnejším spôsobom. Spoľahlivo a bezpečne použite biometrickú čítačku odtlačkov prstov. S touto modernou technológiou budú všetky záznamy o čase presné a spracovanie údajov rýchlejšie, v porovnaní s manuálnym záznamom vytvoreným tisíckami pracovníkov.

Prečo zaznamenávať dochádzku pomocou biometrickej čítačky

Spoľahlivá a rýchla identifikácia odtlačkov prstov.

Naša podpora, keď ju najviac potrebujete.

Jednoduchá inštalácia a nastavenie systému.

readers

Biometrické terminály, čítačky dochádzky, alebo elektronické dierne štítky – za týmto pojmom sa skrýva zariadenie namontované na stene, ktoré zachytáva odtlačky prstov, karty alebo čipy. Keď zamestnanec príde do práce, jednoducho priloží svoj prst, čip alebo kartu k dochádzkovej čítačke na zaznamenanie jeho príchodu. Tento proces sa vykonáva plynule a trvá len niekoľko sekúnd. Podobne postupuje aj pri odchode z pracoviska. Čítačka času a dochádzky dokáže zaznamenávať aj služobné cesty, prestávky, lekárske vyšetrenia a ďalšie udalosti. Následne tieto informácie sú odoslané do systému Alveno, kde sa ďalej spracúvajú a generuje sa individuálna správa pre každého zamestnanca. Tento proces je rýchly, jednoduchý a najmä presný. Vďaka tomuto systému sa viac nevyskytnú žiadne neskoré príchody alebo nadmerné prestávky.

Dochádzkové čítačky v ponuke

Alveno

Biometrická čítačka DSi 200 (odtlačok prsta, čip)

dsi-200-biometricka-ctecka-na-dochazku Najlepšia voľba pre začiatok
Alveno

Biometrická čítačka DSi 800 (odtlačok prsta, čip)

dsi-800-nahled Najmodernejšie riešenia dochádzky
Alveno

Biometrická prístupová čítačka DSi 800 (odtlačok prsta, čip)

dsi-800-nahled Najmodernejšie riešenie dochádzky s funkciou prístupového systému
Spôsob identifikácie Odtlačok prsta / čip / čip + odtlačok prsta / čip alebo odtlačok prsta Odtlačok prsta / čip / čip + odtlačok prsta / čip alebo odtlačok prsta Odtlačok prsta / čip / čip + odtlačok prsta / čip alebo odtlačok prsta
Počet zamestnancov maximálne 300 Neobmedzené Neobmedzené
Otváranie dverí
Dotykový displej
Prítomnosť zamestnancov
Nová technológia snímania poškodených prstov (gélový senzor)
Priama komunikácia do cloudu
Wi-Fi
Záložný zdroj energie
720 €
bez DPH
Detail
1 400 €
bez DPH
Detail
1 600 €
bez DPH
Detail

Pohodlná dochádzka

naozaj pre každého

Alveno zjednodušuje každodennú evidenciu dochádzky, zefektívňuje jej kontrolu a spracovanie pre potreby vyplácania miezd. Je praktickým nástrojom pre nadriadených, účtovníkov aj zamestnancov. Môžete s ním pracovať bez obmedzení, a to buď z domu na tablete, alebo zo služobného mobilného telefónu počas pracovných ciest.

Úprava nastavení súborov cookie